تماس: 33580079 - 077

آیا این تجارت برای من مناسب می باشد؟

این تجارت مناسب افرادی است که قصد فعالیت به صورت پاره وقت و یا تمام وقت را دارند، شما برای انجام هر کسب و کاری، احتیاج به سرمایه، تجربه، موقعیت و فضای کاری دارید ، که تمامی این امکانات را مرکز تخصصی آموزش بیمههای زندگی رای شما در جهت کارآفرینی ایجاد کرده است. در ضمن این تجارت مناسب افرادی است که از کار کردن برای دیگران خسته شده اند، مایلند برای خود و پیشرفت خود کار کنند.

این تجارت مناسب چه کسانی نمی باشد؟

افرادی که علاقه مند به داشتن کاری مستقل نیستند. افرادی که بنا به دلایلی به دنبال حقوق ثابت و کارمندی هستند. افرادی که به دنبال پیشرفت مالی نیستند. افرادی که درآمد خود را وابسته به غیر می دانند و نه توانایی های فردی خویش.

جایگاه اجتماعی این شغل در چه حدی است؟ (آیا کار من ویزیتوری است؟)

نمایندگان فروش بیمه های زندگی ، مشاورانی هستند که در زمینه چگونگی مدیریت ریسک خطرات در حال و آینده، در راستای رفاه عمومی، هدایتگر هستند. لذا این افراد در نزد مردم از جایگاه معتبری برخوردارند و مردم آنها را به چشم یک ویزیتور نمی نگرند. این درحالی است که شرکت بیمه و شبکه فروش در متن فعالیت های خود جایی برای ویزیتوری ندارند و در جهت حفظ شان اجتماعی کارشناسان خود کوشا می باشند به طوریکه بستر لازم را برای نمایندگان مهیا می کنند تا آنها در جایگاه مشاور بیمه ای، رسالت خود را به درستی انجام دهند و در نزد مردم جایگاهی معتبری داشته باشند. در تمام دنیا و همینطور در ایران، مردم مشاورانی در زمینه های بیمه، سرمایه گذاری، تحصیل، ازدواج، خانواده، کسب و کار و درمان در اختیار دارند. نمایندگان متخصص بیمه زندگی خاورمیانه نیز در جایگاه مشاوران بیمه ای، به مردم خدمت می کنند و به همین دلیل از جایگاهی ویژه در جامعه برخوردار هستند.
هدف بیمه پوشش خطراتی است که افراد با آنها مواجه می شوند، اما از آنجایی که برخی از خطرات می توانند شالوده یک خانواده و جامعه را از هم بگستراند، لذا نمایندگانی که در حوزه بیمههای زندگی فعالیت می کنند، به جامعه خویش خدمتی بزرگ می نمایند، زیرا خانواده و در نهایت جامعه را از خطراتی نظیر کاهش ارزش پول در اثر تورم، هزینه های سر سام آور درمان بیماری های خاص و صعب العلاج، آتیه خانواده به لحاظ مادی بعد از قید حیات و یا فوت سرپرست خانواده و….. نجات می دهند؛ همچنین راه را برای تامین آتیه فرزندان، درآمد بازنشستگی، درآمد از کار افتادگی و در آمد دوران بیکاری هموار می کنند و این خدمت بزرگ، مناسب ترین دلیل در جهت افزایش شان اجتماعی و اعتبار نمایندگان فروش بیمه های زندگی نزد مردم و جامعه می باشد.

تفاوت تجارت فوق با تجارت های دیگر در چیست؟

در کسب و کارهای دیگر، صاحب تجارت هزینه های زیادی را صرف اجاره محل کار، خرید ملزومات اداری، تبلیغات، حقوق کارمندان و… می کند و اگر بعد از مدتی به علت عدم سابقه و تجربه کافی، درآمدی مقبول نداشته باشد، فقط هزینه کرده و در نهایت ورشکست می شود، در صورتی که در این حرفه، شخص پس از تکمیل مدارک شناسایی و گذراندن دوره آموزشی رایگان و بدون آنکه هزینه ای پرداخت کند، در مرکز آموزش کسب و کار خویش را آغازمی نماید. در این حرفه، به علت آنکه نماینده از تجارب و سوابق مفید نمایندگان فروش و بازاریابان موفق استفاده می کند، لازم نیست برای کسب تجربه در این صنعت هزینه کند و زمان را که مهمترین سرمایه است از دست بدهد.

بیمه زندگی خاورمیانه چه خدماتی را به نمایندگان و کارشناسان خود ارائه میدهد؟

دوره ی تخصصی آموزشی اولیه توسط اساتید برتر آموزش
شامل :
۱- جلسه توجیهی و معارفه
۲- آموزش صنعت بیمه
۳- روان شناسی فروش
۴- روانشناسی فروشنده
۵- ویزیت، مشاوره و مذاکره
۶- تکنیکهای فروش و بازاریابی
۷- پارادایم شیفت (تغییر باورهای ذهنی)

*بهره مندی از تجارب اساتید برتر بیمه سراسر کشور
*حمایت و پشتیبانی و بهرمندی از امکانات دفتر تخصصی آموزش و فروش بیمه زندگی خاورمیانه
*کارگاه های آموزشی فصلی ، توسط اساتید بنام منطقه ای و کشوری
*حمایت و پشتیبانی در ایجاد و معرفی بازار هدف
*امکان رشد شغلی تا سطوح بالاتر درون سازمانی

درآمدزایی در این حرفه به چه میزان است؟

میزان درآمدزایی در این کار، مثل تمامی کارهای مشابه، بستگی به توانایی، مهارت، تجارب، زمان و انرژی هر شخصی دارد.
سرپرستان و پشتیبان ها و مدیران فروش، مهارتهایی را به شما آموزش می دهند و با در اختیار قرار دادن تجارب خویش، مسیر را برای کار شما هموار می کنند تا بتوانید ماهیانه درآمدی در خور و شان نمایندگی فروش بیمه های زندگی به دست بیاورید.

قطعا با تلاش بیشتر و توجه به نکات آموزشی مربیان میتوان به درآمدهای قابل توجه دست یافت.

آیا مردم به این بیمه نامه نیاز دارند؟(تا چه حد در این فعالیت امکان پیشرفت مالی وجود دارد؟)

هر فردی در زندگی خود از خطرات و ریسکهایی که ممکن است گریبا نگیر وی شود بیم دارد، همچون فوت، حادثه، از کار افتادگی، کمبود حقوق و درآمد در زمان بازنشستگی، هزینه درمان بیماری های صعب العلاج، عدم امنیت شغلی و درآمدی، عدم استقلال مالی، تامین نبودن فرزندان در آینده و … از آنجایی که بیمه های زندگی تمام این ترس ها و خطرات را پوشش میدهد، مردم، استقبال بسیاری از این بیمه نامه داشته اند و خواهند داشت و شما نیز می توانید از این فرصت عالی در جهت پیشرفت شغلی خود استفاده نمایید.

استقبال مردم از این بیمه نامه در چه حدی است؟

اگر مردم بدانند که خدمت فوق که از سوی شرکت های بیمه ای ارائه میشود، چه منافعی برایشان ایجاد می کند، بی شک بر اساس توان مالی خویش( از ۱۰۰ هزار تومان تا ۱۰۰ میلیون تومان در سال) از آن استفاده می کنند و در شرکت های بیمه، سرمایه گذاری می کنند.

با توجه به اینکه شرکت های بیمه ای دیگر نیز خدمات مشابه را ارائه میدهند چرا مردم به لحاظ منطقی باید از بیمه زندگی خاورمیانه خرید کنند؟

بیمه جز مایحتاج هر خانواده می باشد و شرکت های بیمه ای خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه می دهند اما شرکت بیمه زندگی خاورمیانه بواسطه تخصصی بودن و ارایه طرح های متنوع در رشته بیمه های زندگی ، متمایز از شرکت های بیمه ای دیگر بوده و فروش آن به مشتری به دلیل همین مزایا، راحت تر می باشد.
میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر انواع بیمه های زندگی قابل ارایه در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه را مطالعه نمایید.

میزان رشد بین المللی در این فعالیت چگونه است؟

نمایندگانی که در حوزه فروش بیمه های زندگی در کل دنیا فعالیت می کنند، سالانه در مجمعی به نام MDRT گرد هم می آیند و از تجربیات افراد موفق در عرصه بین المللی استفاده می کنند و با داشتن مدرک سازمان به عضویت انجمن مذکور درمی آیند و به دلیل داشتن این گواهینامه معتبر بین المللی جایگاهی حرفه ای در سطوح ملی و بین المللی به دست می آورند.

آیا دوره های آموزشی و شرکت در کلاس های آموزشی بیمه های زندگی هزینه دارد؟

تمامی کلاسها،کارگاهای آموزشی و همایش های مربوطه درون سازمانی به صورت رایگان برگزار می شود و هزینه ای دریافت نخواهد شد.

محل برگزاری کلاس های آموزشی، جلسات معارفه و مصاحبه در کجا برگزار می شود؟

به واسطه مستقر بودن تیم و سازمان ما در شهر بوشهر ، تمامی کلاس ها،کارگاهای آموزشی، جلسات توجیهی، معارفه و مصاحبه عموما در شهر بوشهر برگزار می شود.
* در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان در هر شهر تمامی کلاس ها،کارگاهای آموزشی، جلسات توجیهی، معارفه و مصاحبه در شهر مورد درخواست انجام خواهد شد.
*در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد متقاضیان در یک شهر امکانبرگزاری مصاحبه و جلسات آموزش به صورت آنلاین نیز میسر میباشد.

چرا شرکت بیمه زندگی خاورمیانه را برای فعالیت در این زمینه انتخاب کنیم؟

  • اولین و مهمترین دلیل : تخصصی بودن شرکت بیمه زندگی خاورمیانه . قطعا شما برای تعمیر جلوبندی ماشین خود ، ماشین را نزد نقاش نخواهید برد. جهت تعمیر ماشین را نزد متخصص خواهید برد. پس بدون تردید خرید و فعالیت به عنوان نماینده فروش بیمه زندگی از تخصصی ترین شرکت بیمه کشور نیز عاقلانه تر است .
  • شرکت بیمه زندگی خاورمیانه به واسطه فعالیت در یک رشته تخصصی ( بیمه های زندگی ) در بالاترین سطح توانگری مالی در بین کشورهای بیمه کشور قرار دارد و این یعنی عمل به تعهدات در بالاترین و با کیفیت ترین سطح ممکن.

آیا کد نمایندگی اعطاء شده رسمیت و مشروعیت قانونی دارد؟

بله . طبق آیین نامه شماره 54 بیمه مرکزی
شورای عالی بیمه در اجرای بند ۵ ماده ۱۷ قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری در جلسه مورخ ۱۳۸۵/۰۲/۱۲ «آیین نامه نمایندگی فروش بیمه های عمر» را در یازده ماده تصویب نمود.
بر اساس این آیین نامه شرکتهای بیمه می توانند اقدام به جذب نماینده فروش در رشته بیمه عمر کرده و همچنین کد نمایندگی رسمی بیمه های زندگی اعطا نمایند.