تماس: 33580079 - 077

سلام خدمت شما همراه گرامی

مستقیم میرم سر اصل مطلب ، چون میدونم وقت شریفتون ارزشمنده و نمیخوام زیاد وقتتون رو بگیرم.

قطعا روزانه توی اطرافمون خانواده هایی رو میبینیم که بخاطر عدم پشتوانه با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم میکنن. تقریبا 90 دصد این مشکلات هم برمیگرده به مشکلات مالی. بیشترین زیان رو هم این وسط بچه ها میبرن.

حالا ما توی تیم فروشمون یه طرح آماده کردیم. یه طرحی که مطمئنا میتونه آینده این بچه ها رو تحت تاثیر قرار بده و نذاره که این بچه ها توی سنی که نیاز به پشتوانه محکمی دارن ، توی جامعه به مشکل بر بخورن.

توی این طرح ، تصمیم داریم براشون بیمه نامه مستمری باز کنیم . وقتی این بیمه نامه رو داشته باشن و برسن به جایی که نیاز به پشتوانه دارن ، بیمه میشه یه پشتوانه بی چون و چرا براشون.

تو این طرح به کمک شما نیاز داریم. با پرداخت ماهی 5 هزار تومن ، شما هم توی این طرح به ما کمک کنید. با این پرداختی های شما ماهیانه میتونیم تعداد زیادتری از این بچه ها (کودکان کار ، کودکان بی سرپرست ، کودکان تحت پوشش بهزیستی ، کودکان تحت پوشش کمیته امداد و … ) رو تحت پوشش بگیریم و مشکلاتشون رو کمتر کنیم.

راستی ، قطعا کلیه پرداختی های شما به صورت شفاف به اطلاعتون رسونده میشه و میتونید حتی بیمه نامه ای که درش سهیم هستید رو هم از مجاری قانونی استعلام بگیرید.

پیشاپیش از این که تو این طرح کنارمون هستید ازتون متشکریم.